Folk

Bli kjent med våre Halogenere

Abel Crawford
Designer
abel.crawford@halogen.no+47 911 58 952
Adrian Michalak-Paulsen
Leder for forvaltningsdesign
adrian.paulsen@halogen.no+47 988 92 958
Alberto Soriano
Designer
alberto@halogen.no+47 925 51 539
Aleksandra W. Sliwka
Designer
aleksandra@halogen.no+47 410 14 115
Andreas Birger Johansen
Leder for innholdsdesign
abj@halogen.no+47 906 03 496
Andreas Myskja Lien
Leder for operations design
aml@halogen.no+47 976 66 339
Anna Selvåg Braadland
Designer
anna.braadland@halogen.no+47 475 03 848
Anne Zanussi
Designer
anne.zanussi@halogen.no+47 970 94 477
Anniken Willumsen
Rådgiver
anniken@halogen.no+47 902 19 528
Aurora Fiveland
Designer
aurora.fiveland@halogen.no+47 980 38 563
Austin Lavender
Kontorsjef
austin.lavender@halogen.no+47 966 46 497
Bente Skipenes Meen
Leder for digitalisering
bente.meen@halogen.no+47 950 78 514
Bojana Petkov
Designer
bojana.petkov@halogen.no+47 400 91 924
Caroline Odden
Designer
caroline.odden@halogen.no+47 988 88 620
Cathrine Lundem Stegavik
Prosjektutvikler
cs@halogen.no+47 905 11 905
Christoffer Pedersen
Designer
christoffer.pedersen@halogen.no+47 408 50 620
Dhri Chatterjee
Designer
dhri@halogen.no+47 486 84 733
Edvin Klasson
Designer
edvin@halogen.no+47 971 46 639
Eila Rishovd
Designer
eila.rishovd@halogen.no+47 995 72 939
Elin Skogstad
Prosjektutvikler
elin.skogstad@halogen.no+47 922 66 701
Eline Prytz Andersen
Designer
eline.prytz@halogen.no+47 924 84 364
Ellen-Marie Baardsen
CFO
emb@halogen.no+47 922 29 226
Frida Almqvist
Designer
frida@halogen.no+47 400 45 624
Gunnar Bothner-By
Leder for design innen byutvikling
gbb@halogen.no+47 920 13 789
Helena Larsson
Designer
helena.larsson@halogen.no+47 452 59 788
Henriette Hedløv
Forretningsutvikler
henriette.hedlov@halogen.no+47 926 86 488
Henrik Ellingsen
Designer
henrik.ellingsen@halogen.no+47 902 93 157
Henrik Nyhus
Designer
henrik.nyhus@halogen.no+47 478 57 013
Ingrid Kongelf
Designer
ingrid.kongelf@halogen.no+47 991 50 245
Jacob Bierman Jørgensen
Designer
jacob.jorgensen@halogen.no+47 993 46 157
Jambai Kassama
Designer
jambai.kassama@halogen.no+47 996 39 896
Jan Fredrik Schønheyder
Designer
fs@halogen.no+47 930 02 695
Jens Festervoll
CMO
jens.festervoll@halogen.no+47 920 30 500
Jens Inge Hyndøy
Rådgiver
jens.inge.hyndoy@halogen.no+47 979 15 996
Johanna Brämersson
Designer
johanna.bramersson@halogen.no+47 402 29 168
Johanne Parelius
Designer
johanne@halogen.no+47 411 81 238
Jonathan Romm
Designer
jonathan.romm@halogen.no+47 959 90 349
Julie Marzano Frey
Designer
julie.frey@halogen.no+47 913 84 977
Julie Sandvoll
Designer
julie.sandvoll@halogen.no+47 907 04 592
Kamilla Maaseide
Designer
kamilla.maaseide@halogen.no+47 414 25 586
Kevin Ehrenberg
Designer
kevin.ehrenberg@halogen.no+47 952 07 618
Kjersti Berg
Forretningsutvikler
kjersti.berg@halogen.no+47 982 90 242
Kjersti Fretland
Designer
kjersti.fretland@halogen.no+47 913 82 556
Knut Lindholm
Prosjektutvikler
knut.lindholm@halogen.no+47 922 22 402
Kristian Singstad Pålshaugen
Designer
kristian@halogen.no+49 163 7031124
Lars Halvor Magerøy
Designer
lars.halvor.mageroy@halogen.no+47 480 22 289
Lasse Pedersen
Prosjektutvikler
lasse@halogen.no+47 918 51 100
Leif Verdu-Isachsen
Leder for design og leveranser
leif.verdu-isachsen@halogen.no+47 909 19 921
Lillian Olsen
CEO
lillian.olsen@halogen.no+47 90 59 79 07
Lina Aspen
Designer
lina.aspen@halogen.no+47 473 86 006
Line Bogen
Leder for tjenestedesign
line.bogen@halogen.no+47 928 95 787
Line Jonsborg
Rådgiver
line.jonsborg@halogen.no+47 928 45 236
Maja Soleng
Designer
maja.soleng@halogen.no+47 466 69 412
Maria Traasdahl
Designer
maria.traasdahl@halogen.no+47 481 93 151
Marianne Fløistad
Leder for prosjektutvikling
marianne.floistad@halogen.no+47 948 61 034
Martin Kristoffer Bråthen
Forretningsutvikler
martin.brathen@halogen.no934 12 815
Natacha Dankrathok
Designer
natacha.dankrathok@halogen.no+47 484 04 780
Natalia Agudelo
Designer
natalia.agudelo@halogen.no+47 406 01 895
Nick Grigg
Designer
nick@halogen.no+47 936 67 837
Nikolai Øvrebekk
Designer
nikolai@halogen.no+47 974 31 074
Ola Vågsholm
Designer
ola.vaagsholm@halogen.no+47 977 47 117
Paul Chaffey
Leder for system
paul.chaffey@halogen.no+47 916 43 863
Peter Glesaaen
Designer
peter@halogen.no+47 414 26 522
Ragnhild Holberg
Designer
ragnhild.holberg@halogen.no+47 924 18 030
Richard Tallaksen
Prosjektutvikler
richard.tallaksen@halogen.no+47 415 07 908
Rosalinn Krosshavn
Designer
rosalinn.krosshavn@halogen.no+47 936 21 868
Sandor Camai
Kjøkkensjef
sandor.camai@halogen.no+47 401 88 298
Sigrid Steinholt Bygdås
Utvikler
sigrid.bygdas@halogen.no+47 902 09 663
Simen Tronrud
Forretningsutvikler
simen.tronrud@halogen.no+47 906 65 689
Simon Sandoval
Designer
simon@halogen.no+47 407 23 172
Siri Moe Megaard
Prosjektutvikler
siri@halogen.no+47 402 04 101
Sofie Berggraf
Designer
sofie.berggraf@halogen.no+47 473 74 888
Stein Helgar
Leder for sikkerhetskritisk design
stein.helgar@halogen.no+47 419 29 768
Susanne Ringdal
Rådgiver
susanne.ringdal@halogen.no+47 916 24 892
Synne Sorteberg Skjørten
Designer
synne@halogen.no+47 962 34 336
Terese Aarland
Designer
terese.aarland@halogen.no+47 465 57 300
Thea Mehl
Prosjektutvikler
thea.mehl@halogen.no+47 413 09 819
Thiago Freitas
Designer
thiago.freitas@halogen.no+47 414 06 219
Thomas Kaland
Designer
thomas.kaland@halogen.no+47 976 43 115
Tiana Ringseth
Rådgiver
tiana.ringseth@halogen.no+47 977 11 905
Tom Stian Larsen
Designer
tom.stian.larsen@halogen.no+47 932 82 061
Trine Andersen
Leder for HR
trine.andersen@halogen.no+47 415 13 253
Åsmund Eikenes
Designer
aasmund@halogen.no+47 480 34 223