Folk

Bli kjent med våre Halogenere

Adrian Michalak-Paulsen
Leder for forvaltningsdesign
adrian.paulsen@halogen.no+47 988 92 958
Alberto Soriano
Designer
alberto@halogen.no+47 925 51 539
Aleksandra W. Sliwka
Designer
aleksandra@halogen.no+47 410 14 115
Andreas Birger Johansen
Leder for innholdsdesign
abj@halogen.no+47 906 03 496
Andreas Myskja Lien
Leder for operations design
aml@halogen.no+47 976 66 339
Anna Selvåg Braadland
Designer
anna.braadland@halogen.no+47 475 03 848
Anniken Willumsen
Rådgiver
anniken@halogen.no+47 902 19 528
Bente Skipenes Meen
Leder for digitalisering
bente.meen@halogen.no+47 950 78 514
Cathrine Lundem Stegavik
Prosjektutvikler
cs@halogen.no+47 905 11 905
Dhri Chatterjee
Designer
dhri@halogen.no+47 486 84 733
Edvin Klasson
Designer
edvin@halogen.no+47 971 46 639
Elin Skogstad
Prosjektutvikler
elin.skogstad@halogen.no+47 922 66 701
Eline Prytz Andersen
Designer
eline.prytz@halogen.no+47 924 84 364
Ellen-Marie Baardsen
CFO
emb@halogen.no+47 922 29 226
Frida Almqvist
Designer
frida@halogen.no+47 400 45 624
Gunnar Bothner-By
Leder for design innen byutvikling
gbb@halogen.no+47 920 13 789
Heidi Bakken
Leder for digitale tjenester
heidi.bakken@halogen.no+47 41 47 98 20
Henriette Hedløv
Forretningsutvikler
henriette.hedlov@halogen.no+47 926 86 488
Jan Fredrik Schønheyder
Designer
fs@halogen.no+47 930 02 695
Johanne Parelius
Designer
johanne@halogen.no+47 411 81 238
Julie Berg Melfald
Leder for kommunikasjon
julie.melfald@halogen.no+47 95 48 92 38
Julie Marzano Frey
Designer
julie.frey@halogen.no+47 913 84 977
Kjersti Berg
Forretningsutvikler
kjersti.berg@halogen.no+47 982 90 242
Knut Lindholm
Prosjektutvikler
knut.lindholm@halogen.no+47 922 22 402
Kristian Singstad Pålshaugen
Designer
kristian@halogen.no+49 163 7031124
Lasse Pedersen
Prosjektutvikler
lasse@halogen.no+47 918 51 100
Leif Verdu-Isachsen
Leder for design og leveranser
leif.verdu-isachsen@halogen.no+47 909 19 921
Line Bogen
Leder for tjenestedesign
line.bogen@halogen.no+47 928 95 787
Marianne Fløistad
Leder for prosjektutvikling
marianne.floistad@halogen.no+47 948 61 034
Martin Bråthen
Forretningsutvikler
martin.bråthen@halogen.no934 12 815
Nikolai Øvrebekk
Designer
nikolai@halogen.no+47 974 31 074
Paul Chaffey
Leder for system
paul.chaffey@halogen.no+47 916 43 863
Peter Glesaaen
Designer
peter@halogen.no+47 414 26 522
Richard Tallaksen
Prosjektutvikler
richard.tallaksen@halogen.no+47 415 07 908
Sigrid Steinholt Bygdås
Utvikler
sigrid.bygdas@halogen.no+47 902 09 663
Simen Tronrud
Forretningsutvikler
simen.tronrud@halogen.no+47 906 65 689
Simon Sandoval
Designer
simon@halogen.no+47 407 23 172
Siri Moe Megaard
Prosjektutvikler
siri@halogen.no+47 402 04 101
Stein Helgar
Leder for sikkerhetskritisk design
stein.helgar@halogen.no+47 419 29 768
Synne Sorteberg Skjørten
Designer
synne@halogen.no+47 962 34 336
Thea Mehl
Prosjektutvikler
thea.mehl@halogen.no+47 413 09 819
Trine Andersen
Leder for HR
trine.andersen@halogen.no+47 415 13 253
Åsmund Eikenes
Designer
aasmund@halogen.no+47 480 34 223